Шкільні новини

Виховний захід з Правил Дорожнього руху "Мій друг - дорожній рух"

     Вересень покликав до шкіл сотні учнів. Звісно, вони щодня мають проходити містом, перетинаючи одну чи кілька проїжджих частин. До того ж, з кожним роком збільшується кількість пішоходів і швидкість автомобілів. Тому актуальним є традиційний рейд “Увага! Діти – на дорозі!”.

   Діти — категорія учасників дорожнього руху, предмет окремої уваги Державтоінспекції. Тема профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму вічна, бо є, власне кажучи, не темою, а постійним процесом виховання, формування необхідних навиків поведінки дитини в такому небезпечному місці, яким є для людського життя дорога. Звичайна дорога, знайома оку до найдрібнішої деталі, і незбагненна в тому, які несподіванки вона приховує в собі. Дитячий травматизм на автодорогах завжди був однією з болючих тем. 

   Саме тому, з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму проведено виховну годину "Мій друг - дорожній рух".
    Будьте максимально уважні та обережні на вулиці, адже від цього залежить не тільки ваші здоров’я та життя, а й життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху.

Создать сайт
бесплатно на Nethouse